«Україна завтра» — нове соціально-політичне ток-шоу каналу «Україна 24»

Опубліковано Пт, 5 червня, 12:34

5 червня «Україна 24» презентує масштабне соціально-політичне ток-шоу «Україна завтра», у якому ведучі каналу роблять огляд актуальних подій тижня та детально обговорюють новини, що впливатимуть на українців вже завтра. Адже «Україна 24» завжди там, де відбувається найважливіше. Програма буде виходити щоп'ятниці о 21:00.

U24_Zavtra_1080x1080

«У світі щодня відбуваються події, які кардинально змінюють умови нашого життя. Щоб разом розібратися у сьогоднішній непростій ситуації та вміти розрізняти справжні новини від дезінформації, «Україна 24» запускає гостросоціальну програму — «Україна завтра». Ведучі каналу детально розбиратимуть, що відбувається в Україні насправді, та будуть моделювати, як конкретна ситуація вплине на кожного з нас у майбутньому. Це не тільки професійний огляд подій, а й прогноз для країни», — розповідає головний редактор «Новинної Групи Україна» Юрій Сугак

«Україна завтра» — соціально-політичне ток-шоу, у якому канал «Україна 24» не тільки підбиває підсумки тижня, а й робить прогноз, аналізуючи топ-новини та основні теми, відстежує розвиток найбільш резонансних подій. Кожне питання розглядається з позицій різноманітних думок, щоб глядач міг скласти власну картину всього, що відбулося за тиждень.

Щоп'ятниці ведучі будуть запрошувати у студію перших осіб держави та тих людей, чиї рішення впливають на життя кожного українця, і чия думка має великий авторитет у суспільстві. Ведучі каналу «Україна 24» будуть вести програму включеннями з трьох різних студій. Вже у першому ефірі глядачі побачать Олену Цинтилу та Олексія Бурлакова, Марію Скибу й Андрія Булгарова. Також до обговорення приєднаються Олег Білецький разом з Віолеттою Логуновою.

Соціально-політична програма матиме кілька спеціальних розділів та форматів: дискусію в студії, ексклюзивні інтерв'ю, прямі трансляції з місця подій, відповіді на питання глядачів. Динамічно, гостро, об'єктивно — тільки так відбуватиметься діалог у програмі «Україна завтра».

Не пропустіть прем'єру соціально-політичного ток-шоу «Україна завтра» вже сьогодні о 21:00 на інформаційному каналі «Україна 24»!

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь