Контент «Медіа Групи Україна» виходить на ринок Західної Європи

Опубліковано Пт, 3 липня 2020, 15:00

3

Іспанський дистриб’ютор Big Rights Sl придбав права на документальний фільм, присвячений Чорнобильській трагедії - «Лазуровий пил». Фільм знятий компанією IVORY Films на замовлення телеканалу «Україна». Проєкт буде показаний іспанською мовою.​ Big Rights Sl існує на міжнародному ринку вже 18 років і займається телевізійною дистрибуцією художніх фільмів, документальних проектів, програм і виступає експертом з видавничого та аудіовізуального контенту.

Ще один проєкт, присвячений найбільшій техногенній катастрофі в Україні - «Чорна квітка», був придбаний британською Dazzler Media Limited. Компанія спеціалізується на дистрибуції різножанрового контенту на території Великої Британії та Ірландії. «Чорна квітка» - 4-х серійна мелодрама, вироблена Fresh Production Group на замовлення телеканалу «Україна». Серіал буде дубльований англійською мовою.

Ірина Черняк, директор Департаменту продажів контенту: «Для “Медіа Групи Україна” це перший вихід на ринок Західної Європи, де якісно зроблений контент високо цінується. Також тема Чорнобильської трагедії продовжує викликати зацікавленість в усьому світі».

Нагадаємо, що проекти «Лазуровий пил» та «Чорна квітка» доступні глядачам Amazon Prime Video.

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь