Позиція Медіа Групи Україна

Опубліковано Чт, 9 липня 2020, 21:00

MGU_Logo_UKR

Позиція Медіа Групи Україна щодо результатів конкурсу Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), на управління активами «Українського Медіа Холдингу»

 

Медіа Група Україна вважає, що конкурс на управління активами «Українського Медіа Холдингу» Сергія Курченка не відповідає нормам Закону «Про телебачення і радіомовлення». По суті, такий конкурс є прихованою позаконкурсною передачею ліцензій на мовлення, що прямо заборонено законом. Окрім того, умови конкурсу на управління активами «Українського Медіа Холдингу» не враховують інші вимоги та обмеження, передбачені Законом «Про телебачення і радіомовлення», зокрема щодо структури власності телерадіоорганізації. Отже, конкурс на управління активами, який оголошено АРМА, претендує на статус альтернативного, не передбаченого законодавством надання права на мовлення. Вважаємо, що за таких обставин результати конкурсу та сам конкурс мають бути скасовані. Передача майна, майнових та корпоративних прав, цінних паперів «Українського Медіа Холдингу» має відбуватись згідно з нормами чинного законодавства України.

 

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь