Позиція Медіа Групи Україна щодо конкурсу АРМА на управління активами «Українського Медіа Холдингу»

Опубліковано Пт, 24 липня, 15:37

MGU_Logo_UKR

Медіа Група Україна вітає рішення Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних чи інших злочинів (АРМА) дослухатись до учасників медійного ринку і врахувати суспільний резонанс, який викликав конкурс на управління активами «Українського Медіа Холдингу» (УМХ).

Ми, Медіа Група Україна, як і інші представники медіа-ринку, вважаємо, що конкурс має відповідати всім вимогам законодавства України, бути прозорим, об'єктивним, таким, у якому всі учасники будуть мати рівні права і можливості. На даний момент оголошено новий конкурс, але, на жаль, проблемні питання, на яких наголошували експерти та учасники ринку, не усунуті. Це може поставити під сумнів законність проведення і нового конкурсу.

Так, і перший, і другий конкурси оголошені без дотримання процедур, які передбачені Законом «Про публічні закупівлі», у тому числі без проведення попередньої оцінки активів і представлення детальної інформації про фінансовий стан об'єктів, які передаються в управління. Учасники конкурсу мають представити власні бізнес-програми з розвитку зазначених активів, які серед іншого, мають включати і зобов'язання сплачувати гарантовану суму до державного бюджету. У той же час, на нашу думку, представлення будь-яких бізнес-програм без базової інформації щодо активів, які пропонуються в управління, є фікцією, що робить процес обрання АРМА переможця за такими критеріями вкрай непрозорим та таким, що містить корупційні ризики.

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь