HR-директор «Медіа Групи Україна» Євгеній Бондаренко виступить спікером конференції HR Wisdom Summit

Опубліковано Вт, 29 вересня, 10:00

Пандемія вплинула на глобальний ринок праці, і Україна – не виняток. Команда, люди – найбільша цінність та основа будь-якого бізнесу, а роль HR є, по суті, ключовою у його управлінні. Сьогодні, в період невизначеності й змішаного типу зайнятості – офлайн/онлайн – виникає ще більше питань щодо того, як працювати в умовах нової «нормальності», як підтримати й адаптувати команду, які навички зараз є найбільш затребуваними тощо.

«Медіа Група Україна» як відповідальний роботодавець і провідний гравець медіаринку розуміє важливість інноваційних та оперативних рішень у сфері HR, підтримує майданчик HR Wisdom Summit і виступає Генеральним партнером заходу.

120370151_662900604652984_5662540795960212087_n

30 вересня Євгеній Бондаренко, директор із управління персоналом «Медіа Групи Україна», виступить спікером конференції HR Wisdom Summit і розповість про діджиталізацію у HR. Євгеній стояв біля витоків створення і становлення найбільшого та найвідомішого в Україні корпоративного університету Академії ДТЕК. Під його керівництвом Академія ДТЕК пройшла шлях від регіонального навчального центру до освітньої платформи для бізнесу всієї країни.

Євгеній Бондаренко є автором трьох бізнес-книг: «На старт. Книга для тих, кому судилося побудувати успішну кар'єру», «HR без бюджету. Робіть більше за рахунок меншого», «Успішний керівник».

В рамках Блоку «Навички та компетенції майбутнього» Євгеній поділиться інсайтами та прикладами з реальної практики:

- чому точність і швидкість отримання інформації – це не фантастика, а сучасні вимоги успішного розвитку бізнесу через прийняття правильних рішень;

- як впровадити дашборди та «подружити всіх»: дані, доступи, реєстри, системи.

- як використовувати HR-аналітику для підтвердження або спростування гіпотез та інсайтів у бізнесі. Як такий підхід застосовується в «Медіа Групі Україна», і яким є його результат.

Час і обставини диктують нові умови, тому конференція HR Wisdom Summit відбудеться в офлайн і онлайн форматах. Подробиці за посиланням: https://hrws.delo.ua/.

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь