«Україна 24» став доступним на міжнародній платформі Feedс.com

Опубліковано Пт, 30 жовтня, 9:31

Із вересня 2020 року підписники однієї з найбільших грузинських новинних платформ Feedс.com можуть дивитися інформаційний канал «Медіа Групи Україна» –  «Україна 24». Тепер щомісяця більше 2-х мільйонів унікальних користувачів сервісу та близько 700 тис. активних підписників із Грузії, Азербайджану, Вірменії та України 24/7 отримують актуальну й перевірену інформацію за допомогою технологій нового покоління. Канал «Україна 24» став доступним у смартфоні та веб-браузерах. До того ж у кожного підписника інноваційного безкоштовного сервісу Feedс.com є можливість залишати коментарі, долучатися до обговорень і навіть самому ставати автором статей, доступних для мільйонів.

feedc

Feedc.com – медіа-платформа, що містить веб-сервіс і застосунок для смартфонів та планшетів, де користувачі самі можуть стати частиною подій. Абоненти можуть писати повноцінні статті, створювати блоги та унікальний контент, обмінюватися думками. Це інноваційний метод споживання і створення новин, міжнародний обмін досвідом і можливість дивитися та обговорювати головні інформаційні телеканали в уже прийнятому суспільством світі цифрових технологій.

Олександр Ремезовський, директор департаменту дистрибуції каналів і медіа-платформ: «Завдяки співпраці з Feedс.com ми вступаємо в еру нового споживання інформаційного контенту. В одному місці в зручному форматі застосунку на телефоні можна дивитися новини країни, обговорювати аналітичні проєкти та ділитися думкою. Для “України 24” – це новий рівень дистрибуції, розширення покриття і перехід в діджитал. “Україна 24” став не лише головним інформаційний каналом країни, але й найбільш технологічним». 

Юрій Сугак, головний редактор «Новинної Групи Україна»: «Ми раді бути першим та ексклюзивним українським постачальником якісного новинного контенту для користувачів платформи. Співпраця з Feedс.com – стратегічно сильне партнерство, важливе для глобальної інформаційної повістки. Вихід нашого каналу на міжнародний ринок дозволить глядачам в інших країнах отримати доступ до чесних українських новин. Канал “Україна 24” робить крок вперед, розширюючи своє географічне поле мовлення, чому дуже рада наша згуртована команда. Але ми не плануємо зупинятися на досягнутому».

Ніколас Кварацкелія, директор Feedс.com: «Партнерство між Feedc і “Медіа Групою Україна” є прикладом нашої спільної мети – надати людям актуальну інформацію та полегшити процес розповсюдження контенту. Цей союз відображає наше бажання об'єднати цифрові знання із медійним досвідом, щоб створити відкритий потік інформації в Україні. Я впевнений, що це партнерство слугуватиме міцною основою для майбутніх спільних зусиль».

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь