Рік разом з вами: телеканал «Україна 24» відзначає перший день народження

Опубліковано Ср, 16 грудня 2020, 10:51

16 грудня телеканалу різноманітних думок «Україна 24» виповнюється один рік

Рік_разом_3

Рік тому, 16 грудня, розпочав мовлення телеканал «Україна 24». Цьогоріч свій перший день народження канал відзначить разом із глядачами та з нагоди свята готує чимало сюрпризів. Розпочинатиме свято Тала Калатай, Сергій Никифоров та Лейла Мамедова в ефірі шоу «Ранок чемпіонів». Протягом дня улюблені новинні програми вестимуть одразу троє ведучих.

«ТБ завжди в безперервному вирі подій, тож свою річницю відзначимо в прямому ефірі за улюбленою роботою. На вас чекають включення із провідними світовими ЗМІ, зустрічі з кращими ньюзмейкерами світу. Так, 16 грудня з 09:00 щогодини на прямий зв’язок виходитимуть наші колеги, зокрема «Радіо Свобода», «Голос Америки», телеканал «Дождь», «БелСат», «Euronews», «Nexta». У прямому ефірі разом підіб’ємо підсумки найрезонансніших подій 2020-го, за якими стежив світ», – розповів головний редактор «Новинної Групи Україна» Юрій Сугак.

Російський телеканал-опозиціонер «Дождь» ексклюзивно прокоментує, як йому вдається критикувати владу й при цьому зберігати свою нішу на медіаринку. Також у прямому ефірі порушать питання свободи слова в Україні та Росії і роль медіа в конфлікті на Донбасі.

Роман Протасевич, колишній головний редактор телеграм-каналу «Nexta», проаналізує президентські вибори й наслідки масових протестів у Білорусі.

Разом із «Радіо Свобода» (Брюссель) ведучі обговорять питання євроінтеграції України, з’ясують останні деталі судового процесу щодо трагедії МН17.

Олексій Демченко, позаштатний журналіст видання «РеЛевант», під час скайп-зв’язку прокоментує найактуальніші аспекти репатріації в Ізраїль.

 «Euronews» наживо обговорить позицію України на міжнародній арені та коронакризу в Європі.

Кореспондент «Радіо Свобода» у Чехії розповість про вплив пандемії на країни Європи та наскільки ефективні у протидії поширенню COVID-19 локдауни та інші карантинні обмеження.

Данило Русаков, журналіст «Russian television network of America» (США), з’ясує роль ЗМІ у розслідуванні гучних справ (на прикладі справи Байдена-молодшого).

Дар’я Дієгуц, кореспондентка видання «Голос Америки» висновує, як медіа вплинули на процес і результати виборчої гонки в США.

Олексій Диковицький, заступник директора білоруського телеканалу «БелСат», разом з ведучим, журналістом «Україна 24» Іваном Яковиною, обговорить роль опозиції і місце ЗМІ в масових протестах у Білорусі.

Дмитро Єловський, заступник головного редактора телеканалу «Дождь», та Євгеній Кисельов, ведучий «авторського проєкту на каналі «Україна 24», подискутують про пропаганду й дезінформацію, та як сучасні ЗМІ маніпулюють громадською думкою.

Окрім цього, на глядачів чекають секрети успіху ведучих, журналістів телеканалу «Україна 24» та історії співвітчизників у різних куточках світу.

 «Ми завжди прагнемо почути своїх глядачів, на якому континенті вони б не перебували. Саме тому в свій день народження у прямому ефірі об’єднаємо й поспілкуємось із глядачами з різних частин земної кулі: з Японії, Австралії, Ізраїлю, Італії, Франції, Індонезії, США, Туреччини, Еквадору, Кіпру, Китаю та ін. Розповімо історії успіху співвітчизників, що популяризують Україну за кордоном, та наших неперевершених ведучих, які роблять ефір таким різноманітним. Наш краянин, який зараз проживає в Еквадорі, поділиться, як за 5 років у чужій країні з нуля створив свою торговельну марку з виробництва олії та борошна. Українка, яка нині працює в аеропорту Стамбула, розповість про туризм на карантині. У Венесуелі зі світлини нашого співвітчизника, відомого фотографа, створили марку, присвячену Революції Гідності. Він возить її із собою по всьому світу і дарує усім, хто цікавиться Україною. Поспілкуємося з українською диригенткою – першою жінкою, яка отримала посаду головного диригента в опері та філармонійному оркестрі австрійського міста Ґрац», – додав Юрій Сугак.

Умикайте «Україна 24» 16 грудня! Святкуйте разом з нами та першими дізнавайтеся найцікавіше!

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь