«Новорічна ніч на каналі Україна» - найкраще новорічне шоу на Ютуб

Опубліковано Чт, 14 січня, 16:51

Повна версія зіркового шоу «Новорічна ніч на каналі Україна» зібрала рекордні 2,5 млн переглядів на Ютуб* – це найвищий показник серед повних Ютуб-версій новорічних проєктів українських телеканалів 2021 року. Також понад тиждень грандіозне шоу каналу «Україна» впевнено трималось у топ-10 трендів Ютубу.

NY_kanal Ukraine__youtube_1

Масштабний проєкт поєднав у собі грандіозний концерт на Михайлівській площі Києва, ведучою якого стала Королева ночі Оля Полякова, та зіркове караоке з феєричним Володимиром Остапчуком.

«35 найкрутіших українських та світових хітів, найтехнологічніша і наймасштабніша сцена на відкритому майданчику в Європі, веселі розіграші, несподівані конкурси, добірний гумор і вишуканий перформенс – у нашому шоу ми сотворили яскравий розважальний коктейль гарного настрою і святкового дива і цим дуже точно влучили в очікування діджитал-аудиторії. І як ми бачимо за переглядами різних світових шоу, така запальна атмосфера легкості та драйву – це сьогодні один з головних трендів», - коментує директор департаменту розважальних програм каналу «Україна» Анатолій Сябро.

Нагадаємо, прем’єра шоу «Новорічна ніч на каналі Україна» відбулася 31 грудня о 20:00, в ефірі проєкт переглянули понад 7,5 млн українців**. Шоу «Новорічна ніч на каналі Україна» можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=-wlGE6wHEGE

 

* Серед повних версій українських новорічних телепроєктів. Дані станом на 14.01.21.

** Дані розраховані для аудиторії старше 4 років, вибірка "Вся Україна".

Дані дослідження ТВ аудиторії належать ІТК. Оператор панелі – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Данні надані телеканалом "Україна". Дані за 2020 рік – фінальні, розраховані за показниками rat%, shr% и cov#. Детальніше по показникам та визначенням цільових аудиторій у глосарії ІТК.

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь