Жінки «Медіа Групи Україна» у всесвітньому флешмобі #WomenHistoryMonth: Дар'я Зирянова

Опубліковано Вт, 23 березня, 12:19

Дар'я Зирянова народилась у місті Вільнянськ Запорізької області. Дівчина працює телеоператором у корпункті телеканалів «Україна» й «Україна 24» у Запоріжжі. Вона розповіла про любов до роботи, стереотипи, регіональну сім’ю та шалену енергетику.

3

«Наш корпункт складається з двох осіб – журналіста Олега Притикіна та мене, оператора. Ми знімаємо про те, що відбувається в Запоріжжі й Запорізькій області, розповідаємо про новини регіону. 

Загалом я працюю телеоператором вже близько 6 років. Робота на корпункті цікава й ненормована. Охоплюємо всю Запорізьку область. Я люблю свою роботу, проте не за щось конкретне. Мені подобаються відрядження й ранні підйоми, бути в центрі подій, збирати та обробляти велику кількість інформації, допомагати людям, робити цей світ кращим. А яка ж це насолода – бувати в тих місцях, в котрих ніколи б не побував у звичайному житті, та знайомитися з тими людьми, котрих би ніколи не знав, не працюючи на телебаченні! Я отримую задоволення від своєї роботи в усіх її проявах.

Ще в старших класах я розуміла, що хочу пов’язати життя з журналістикою. Цікавилася газетою, радіо, інтернетом, фотографією. Проте телебачення навіть не розглядала. На третьому курсі потрібно було обирати спеціалізацію. І як зараз пам'ятаю, зателефонувала викладачка Алла Іллівна Тернова й сказала йти на телевиробництво та не сперечатися. Там я вже й дізналась, що ТБ – це не тільки робота в кадрі. За написанням сценаріїв, зйомками й монтажем я потроху закохувалась у свою майбутню професію. І що далі, то ясніше розуміла: мені подобається бути телеоператором.

2

Раніше люди дивувалися, коли бачили мене з камерою. Особливо, коли журналіст чоловік, у людей виникає когнітивний дисонанс: як же так – молода дівчина з камерою, а дорослий чоловік – журналіст? Буває, на зйомках чоловіки навіть намагаються допомагати нести штатив, але я його нікому не довіряю, окрім мого напарника. Жінки, наприклад, можуть почати звертатися до мене як до журналіста, повністю ігноруючи те, що я з камерою, а не з мікрофоном. У людей ще залишилось таке стереотипне уявлення, але ми працюємо над цим питанням.

1

Хочу подякувати Юлії Сухаревській та всій регіональній редакції, що прийняли мене до своєї родини та повірили в мене. Я пишаюсь тим, що працюю в такій крутій команді. Регіони – це сім'я. Регіони зе бест! Це така шалена енергетика єднання, котра підхопила мене, та з кожним роком ця любов примножується.

До речі, наша компанія заохочує та підтримує співробітників у підвищенні кваліфікації. Зараз учитися новому можна, не виходячи з дому. Відеоуроки й лекції з відеомонтажу, або про роботу з новою відеотехнікою для мене дуже актуальні. У цьому питанні важливу роль відіграє зацікавленість тією справою, котру робиш. Адже стрімкий розвиток технологій вимагає тримати руку на пульсі подій. Разом з цим завжди є підтримка головного оператора Міроненка Олександра й моїх колег-операторів. Я завжди можу порадитись і знаю, що мені допоможуть».

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь