Жінки «Медіа Групи Україна» у всесвітньому флешмобі #WomenHistoryMonth: Даша Голубкова

Опубліковано Ср, 24 березня, 13:50

Даша Голубкова працює в промовідділі каналу «Україна». Знайти квітуче поле взимку, а влітку організувати сніг? З такими непростими завданнями Даша як продюсер стикається повсякчас і робить неможливе цілком реальним. Різноманіття інтересів, серед яких музика, активні та екстремальні види спору, соціальні проєкти, живопис, ведення блогу іспанською мовою і не тільки – невід’ємні частини життя нашої колежанки. Про особливості роботи продюсером на каналі «Україна» та багатогранність у власних захопленнях Даша поділилася для #WomenHistoryMonth.

IMG_1312

«Кіно готове, залишилося тільки зняти!» – з цими словами приходять креативщики до нашої групи продюсерів. Оскільки анонси мають дивувати й зачіпати глядача, перед сценаристами стоїть завдання генерувати незвичайні концепти. Тому продюсер промо частіше отримує запит організувати квітуче поле посеред грудня, аніж знайти тюльпани в березні. Але найпрекрасніше та найскладніше в цьому процесі – люди. Творчі, всі професіонали своєї справи, але іноді мені доводиться комусь «обрізати крила» через обмеження бюджету, часом розходяться думки всередині команди, до кожного потрібно знайти підхід, не образити, не позбавити креативного ентузіазму.

Людські якості я завжди ставлю нарівні з професійними. В нашій промокоманді зібралися на диво збалансовані в цьому плані фахівці: класні профі й дуже хороші порядні люди. До того ж всі з почуттям гумору. Ну як тут можна не любити свою роботу!

Ми не просто робимо різні промоелементи до кожного окремого продукту, а щоразу намагаємося додати до бренду каналу це невловиме поняття, яке визначає позицію каналу «Україна» в розумі й серцях глядачів. Наші колеги довіряють нам першим розповісти про їхній продукт, який вони придумували/знімали/хантили. І наше завдання – дати хороший старт їхньому «дітищу». Це велика відповідальність.

Мені всі мої захоплення не здаються незвичайними... Куди більш винятковою я вважаю здатність медитувати, наприклад. Ось я медитувати не вмію. Тому відключаюся від метушні, граючи на фортепіано. Музика – велика моя любов. Співаю в хорі. Дивовижний колектив: 40 осіб різного віку добровільно, тричі на тиждень, по 2 години після роботи співають. І не тому що хтось змусив, або закінчується дорогий абонемент – просто тому що їм подобається. Навіть карантин не став на заваді – вже рік репетируємо в парку. Ось така музична сила! Влітку – мотоцикл, узимку – лижі, на пляжах – серф. Під час карантину запустила YouTube-канал, де навчаю іспанської мови.

У дитинстві мені пощастило пожити в Країні Басків, а пізніше – недалеко від Барселони. Там я вивчила мову й назавжди зріднилася з іспанською культурою.

Моє слабке місце – природа. Серце розривається від жорстокості й недбалості, яку людина проявляє по відношенню до неї. Разом із зоозахисниками ми розробили законопроєкт про заборону притравочних станцій. Зараз він на розгляді ВР. А минулого року я зібрала команду та в якості режисера зняла соціальну рекламу на тему сміття. Всі працювали без гонорару – за ідею. Наш ролик посів третє місце на Київському міжнародному фестивалі реклами. Сподіваюся, що крім призу, він отримає відгук у глядачів, і всі ми будемо уважніше ставитися до нашої планети.

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь