«Медіа Група Україна» створює спеціальний проєкт до 30-річчя незалежності України

Опубліковано Чт, 25 березня, 14:15

30-ту річницю незалежності України «Медіа Група Україна» відзначить масштабним мультиплатформним проєктом «Україна, яку будуємо ми». Його втілюватимуть не лише телеканали «Україна» та «Україна 24», а й діджитальні майданчики Групи – сайт segodnya.ua та соцмережі.

Ukrane-we-building-Release_736x414-no-logo

Євгеній Бондаренко, директор «Медіа Групи Україна»:

«До тридцятої річниці незалежності ми хочемо разом із нашими глядачами згадати, якими були ці десятиріччя. Згадати, щоб зрозуміти, що об’єднує українців та дозволяє планувати спільне майбутнє. В ефірі наших телеканалів і на наших діджитальних ресурсах ми пройдемо кожен рік цього тридцятиріччя й разом згадаємо справжню, не спотворену заради політичної кон’юнктури, історію України, в якій є місце для внеску кожного».

Олексій Мустафін, історик, журналіст, керівник проєкту:

«Країна – це не лише гімн, герб і прапор. Незалежність – не лише символи й слова, а насамперед справи мільйонів громадян. Із різними іменами, біографіями, професіями та вподобаннями. За тридцять років ми пройшли чималий шлях. На ньому були поразки й перемоги, труднощі та здобутки. Те, що ми можемо згадати з гордістю чи з посмішкою, й те, чим не варто пишатися. Але все це – наш особистий досвід і наша спільна історія. Ми пропонуємо нашим співвітчизникам згадати, що відбулося за ці тридцять років. І скласти з цих пазлів справжню біографію незалежної України».

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь