Жінки «Медіа Групи Україна» у всесвітньому флешмобі #WomenHistoryMonth: Юлія Галич

Опубліковано Вт, 30 березня, 15:00

Юлія Галич працює керівником відділу підбору та адаптації «Медіа Групи Україна». Саме з цієї яскравої та життєрадісної фахівчині вже низку років розпочинається знайомство потенційних співробітників з нашою компанією. Знайти найкращих професіоналів на вакантні посади, провести вдалу комунікацію з керівниками та кандидатами, створити максимально доброзичливу атмосферу в психологічно непростій ситуації співбесіди – все це Юлія втілює з максимальною майстерністю. Та цим її таланти не обмежуються. Про те, які хобі випробувала на собі протягом життя, яке місце посідає театр в списку захоплень, та що спільного між акторським мистецтвом і рекрутингом – Юлія розповіла у #WomenHistoryMonth.

Галич3

«Мене можна вважати рекордсменом хобі, бо спробувала в своєму житті дуже багато – це й футбол, і музика, й вокал, й астрологія, і живопис, і декілька видів рукопашного бою, зокрема капоейра, й більше десятка видів танців (хіп-хоп, сальса, бачата, реггетон, стрип-пластика, зумба, контемп і т.д.).

Та останні п’ять років я присвятила театру. Й це чи не найтриваліше з моїх захоплень. Майстерно відіграти свою роль – це, перш за все, бути своїм героєм, і неважливо, хто це: жіночка похилого віку, лікар психлікарні, журналіст або легенда Бродвею. Ти маєш грати не свої емоції, а емоції своєї героїні, її страхи та мрії, почуття та вчинки, хоча й не мала в своєму житті схожого досвіду. Також дуже важливо полюбити свого героя, перейнятись його життям та виправдовувати всі його вчинки, хай навіть героїня – це матір, що вбила власну дитину, і в реальності її вчинок, м’яко кажучи, суперечить твоїм моральним принципам.

Мене часто запитують, яка роль моя улюблена, але відповісти однозначно досить складно. Адже всі зіграні ролі, наче твої діти – для народження кожної довелося витратити чимало часу, терпіння, справжніх емоцій та почуттів. Та найбільше ми запам’ятовуємо те, що робимо вперше, тому свою першу роль я точно не забуду ніколи. Це була п’єса Джона Патріка «Дивна місіс Севідж», режисер Володя Дальван,  де я зіграла місіс Педді, дещо психічно хвору бабусю років сімдесяти, яка майже й не говорила, тільки бурчала.

Галич1

Моє захоплення драматичним мистецтвом неабияк допомагає і в роботі, а саме в контролі емоцій, імпровізації й, звичайно, в творчому підході до пошуку будь-якого фахівця. З рекрутерів розпочинається знайомство співробітника з компанією, й насправді саме від нас залежить перше враження кандидатів, із яким настроєм проходитимуть їх подальші співбесіди й, зрештою, чи залишимося ми в його серці назавжди.

Для мене, театр – це мистецтво розуміти людей. А рекрутинг – це якраз про психологію та міжлюдські відносини. Вони взаємно доповнюються. В театрі запорука вдалої вистави – це відчуття акторами один одного, а обов’язкова складова успіху роботи рекрутерів – спільне розуміння цілей: навіщо ми це робимо, та який результат від наших дій має отримати компанія. Рекрутер має поділяти цінності компанії. Ми – ті самі амбасадори бренду, які розповідають світу, чому варто нас обирати як роботодавця. Будь-яка справа має бути в радість. Моя робота та театр – це про любов. І хай ця хімія триватиме й надалі».

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь