«МАСКА» на каналі «Україна» – найпопулярніше шоу року

Опубліковано Вт, 13 квітня, 14:47

Грандіозне шоу «МАСКА» на каналі «Україна», фінал якого відбувся у суботу, 10 квітня, стало найкращою розважальною програмою від початку року на українському телебаченні. «МАСКА» отримала найвищі показники дивлення серед праймових розважальних шоу за всіма основними аудиторіями: 18 – 54 (міста 50 тис.+), 14 – 60 (міста 50 тис.+), 18+ (міста 50 тис.+), 4+ (вся Україна).

MASKA_prime_show2021

За аудиторією  18-54 (міста 50 тис.+)*, середня частка (shr) шоу «МАСКА» становить – 17,07%, рейтинг (rat) – 5,1%; за аудиторією 14-60 (міста 50 тис.+)**, частка – 18,68%, рейтинг – 5,79%; за аудиторією 18+ (міста 50 тис.+)***, частка – 23,72%, рейтинг – 8,92%; за аудиторією 4+ (вся Україна)****, частка – 21,45%, рейтинг – 7,38%. Показники «МАСКИ» суттєво перевищили показники інших праймових шоу, які виходять на українських телеканалах у 2021 році.

Кожен випуск «МАСКИ» в день прем’єри був беззаперечним лідером глядацьких уподобань і найкращою програмою дня за всіма основними аудиторіями.  Охоплення всіх випусків шоу в ефірі каналу «Україна» перевищило 14 млн глядачів*****.

Так само високі досягнення діджитал-майданчиків «МАСКИ» на YouTube, в Instagram, Facebook та TikTok******, створених спеціально до прем’єри шоу. Кількість унікальних користувачів YouTube-каналу шоу перевищила 5,5 млн. Всі публікації на YouTube-каналі шоу на день фіналу зібрали 31 520 004 переглядів, загалом за переглядом «МАСКИ» на  YouTube користувачі провели понад 7,8 млн годин. У березні YouTube-канал української «МАСКИ» отримав «Срібну кнопку», і до фіналу мав 125 000 підписників. TikTok-канал шоу також вже має понад 118 000 підписників, а відео, в якому Олег Винник не впізнав власну пісню, набрало понад 2,8 млн переглядів.

Україна стала 30-ю країною, яка адаптувала всесвітньо відомий формату The Masked Singer. Творча команда шоу внесла до української адаптації багато унікальних рішень, яких ще не бачила жодна країна. Українська «МАСКА» складалась з рекордних 12 епізодів, для яких було створено 22 унікальні костюми, дизайн жодного з яких не повторювався з костюмами жодної іншої країни. В шоу каналу «Україна» з’явились унікальні українські персонажі – Буряк, Мольфар, Коза і Крапанка. Для української адаптації була розроблена абсолютно нова, інноваційна сцена з неймовірними масками-екранами та 3D ефектами. Вперше ведучий шоу змінював свій образ в кожному епізоді. Команда проєкту придумала для Володимира Остапчука 11 оригінальних образів від Термінатора до Ельзи, тоді як до України образ ведучого був лише один – класичний смокінг. В українській «МАСЦІ» вперше сховали п’ятого, «таємного» детектива під маскою і відкрили його лише в ефірі. Цим детективом, нагадаємо, став Олег Винник, яких ховався за маскою Буйвола. Оригінальною ідеєю діджитал-команди каналу «Україна» стало унікальне BackShow для діджитал-майданчиків проєкту та його таємничий ведучий Містер Маска.

Правовласник формату, компанія Fremantle, високо оцінила креативні рішення української команди шоу й планує надалі пропонувати їх для реалізації в інших країнах. Джонатан Бален, виконавчий продюсер Fremantle, прокоментував успіх «МАСКИ»:

«Ми дуже пишаємося успіхом «МАСКИ» в Україні. Творча команда реалізувала дуже багато цікавих і оригінальних ідей, що безсумнівно сприяло величезній популярності шоу. Освітлення, графіка, костюми, постановка, – все виконано бездоганно завдяки постійному зв'язку і плідній співпраці творчої та технічної команд, які змогли подарувати глядачам блискуче шоу. Не кажучи вже про ведучого, Володимир Остапчук з його неймовірною харизмою, унікальним стилем і незабутніми образами – його Термінатора я пам'ятатиму завжди! Ми вже ділимося чудовими прикладами і уроками української команди з нашими командами по всьому світу, щоб зробити глобальний успіх нашого популярного формату ще вищим».

Як повідомлялось раніше, канал «Україна» вже розпочав роботу над другим сезоном гіпершоу «МАСКА», йдуть голосові проби потенційних учасників. Команда проєкту вже працює над неймовірними образами для другого сезону, і канал «Україна» пропонує своїм глядачам долучитися до створення фантастичних образів. Надіслати свої ескізи можна на електронну адресу casting@trkua.tv

Чекайте другий сезон найзірковішого та найзагадковішого на українському телебаченні шоу «МАСКА» на каналі «Україна».

 

* Дані розраховані для аудиторій у віці 18-54 вибірка "50 тис. +".

** Дані розраховані для аудиторій у віці 14-60 вибірка "50 тис. +".

*** Дані розраховані для аудиторій у віці старше 18 років вибірка "50 тис. +".

****Дані розраховані для аудиторії старше 4 років, вибірка "Вся Україна".

*****Охоплення всіх випусків шоу «Маска» в ефірі каналу «Україна». Період 16.01.21 – 10.04.21. Аудиторія 4+, вся Україна, дані попередні.

******Статистика діджитал-майданчиків шоу «Маска» станом на 10.04.21.

Дані дослідження ТВ аудиторії належать ІТК. Оператор панелі – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Данні надані телеканалом "Україна". Дані за 1 січня – 11 квітня 2021 року – попередні, розраховані за показниками rat%, shr% и cov#. Детальніше по показникам та визначенням цільових аудиторій у глосарії ІТК.

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь