Сергій Логунов обійняв пост директора «Новинної Групи Україна»

Опубліковано Пт, 16 квітня, 9:41

Сергій Логунов призначений директором «Новинної Групи Україна». Зона відповідальності Сергія – стратегічний розвиток усіх інформаційних платформ Новинної Групи (НГУ) та розробка нових форматів інформаційних програм. Донедавна Сергій займав посаду радника директора МГУ.

Логунов Сергій

Сергій Логунов, директор «Новинної Групи Україна»:

«Перед НГУ стоять амбітні й цікаві завдання: посилення лідерства у виробництві інформаційного контенту, цитованості та кількості ексклюзивної інформації, розширення можливостей новинної служби. За останній рік команда зробила велику роботу з виведення на ринок нового бренду “Україна 24”, який за рекордний строк вийшов на топові позиції серед новинних каналів. Наше завдання – забезпечити стійке лідерство “України 24” та інформаційних проєктів на каналі “Україна”, посилити існуючі формати й запустити нові. Вірю, що попереду яскравий шлях до досягнення нових вершин».

Дмитро Белянський, член Наглядової ради «Медіа Групи Україна», який відповідає за інформаційний напрямок у МГУ:

«Ми продовжуємо залучати кращих у нашу команду, яка виробляє випуски новин “Сьогодні” для загальнонаціонального каналу-лідера “Україна” і весь контент інформаційного каналу “Україна 24”, якому знадобився всього рік із моменту створення, щоб виграти першість серед конкурентів. Чим ми приваблюємо професіоналів, навіть такого екстра-класу, як Сергій Логунов, в чиєму телевізійному бекграунді цілий портфель блискучих медіапроєктів? Перш за все тим, що разом з нами їх головний успіх може бути все ще попереду».

Євгеній Бондаренко, директор «Медіа Групи Україна»:

«За рік існування НГУ ми переконались у правильності обраної стратегії щодо об'єднання всіх інформаційних майданчиків “Медіа Групи Україна”. Завдяки синергії та сильній команді стало можливим лідерство каналу “Україна 24” за такий короткий строк і зміцнення позицій новин “Сьогодні”. Ми раді, що професіонал такого високого рівня, сильний медіаменеджер очолить НГУ та виведе її на новий виток розвитку».                                                                                                                        

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь