Корейські глядачі побачать серіали «Медіа Групи Україна»

Опубліковано Ср, 28 квітня, 9:46

Поки світ закритий для подорожей, українські серіали сміливо відкривають кордони Азії. Лінійку популярних мелодрам «Медіа Групи Україна» покажуть на південнокорейському державному каналі Тamunhwa.

baner_ukr

Довгі серіали «Співачка», «Таємниці», «Клан Ювелірів», «Доктор Ковальчук» (перший і другий сезони), «Королева Гри» та «Красуня Ляля», які в різний час пройшли на телеканалі «Україна» з великим успіхом, глядачі Південної Кореї зможуть подивитися вже влітку цього року. Всі історії об’єднують сильні драматичні сюжети й зрозумілі для глядачів будь-якого континенту життєві цінності: любов, ревнощі, зрада, дружба, віра в краще та надія.

Пакет серіалів для телеканалу Тamunhwa придбала корейська компанія Magic Image CO.,LTD (MICO)*.

JEON HONGDEOG

Чон Хон-Док, Директор Magic Image CO.,LTD (MICO): «Ми раді зробити перший крок у співпраці з “Медіа Групою Україна”. У планах MICO і надалі розвивати наші відносини, обмінюючись якісним контентом».

Ірина Черняк, Директор департаменту продажів контенту «Медіа Групи Україна»: «Вихід на азійський ринок – одне з наших стратегічних завдань на 2021 рік. У минулому році ми вже підкорили В’єтнам, а зараз упевнено виходимо на південнокорейський простір. Продаж пакету серіалів каналу Тamunhwa – це тільки початок успішного шляху. Ми раді партнерству з компанією MICO і сподіваємось на подальшу плідну співпрацю».

 

*Magic Image CO.,LTD. (MICO)

MICO веде діяльність у сферах виробництва, дистрибуції, управління та експорту анімованого візуального контенту через 2D, 3D, CG, CGI, Flash Animation та інтернет. Компанія MICO прагне очолити майбутнє креативного ринку, об’єднуючи культурний контент, знання і IT-технології. Співпраця з професіоналами в сфері освіти є ключовим аспектом роботи. Найсильніша сторона MICO полягає в можливості створення найчистішої креативної анімації в найкоротші терміни.

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь