Телеканали «Футбол 1/2/3» покажуть матчі Кубка Лібертадорес

Опубліковано Вт, 27 квітня, 16:51

Найпрестижніший клубний турнір Південної Америки – на екранах наших телеканалів!

Телеканали «Футбол 1/2/3» стануть офіційними телетрансляторами матчів Кубка Лібертадорес в сезоні 2021/2022. Тепер український глядач зможе спостерігати за матчами таких легендарних клубів як «Бока Хуніорс», «Рівер Плейт», «Палмейрас» або «Сантос».

601440f40036d_0000000000000000000

Кубок Лібертадорес – це футбол божевільного темпераменту та ювелірної техніки. Це матчі, в яких народжуються нові зірки світової величини, а градус протистояння напружений до межі.

«Кубок Лібертадорес – це дуже відповідальний турнір, як для команд, так і для нас, коментаторів. Трохи хвилююче попрацювати на цих іграх, але водночас завжди цікаво відкривати для себе щось нове. Там багато футболістів, які в майбутньому зможуть засяяти в Європі, або ж навпаки, деякі повернулися догравати на Батьківщину. Тому буде цікаво поспостерігати й за прогресом молодих гравців, і за тими, хто поїхав вже догравати», – зазначає коментатор телеканалів «Футбол 1/2/3» Владислав Шалота.

Дивіться матчі Кубка Лібертадорес на телеканалах «Футбол 1/2/3»!

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь