В ефірі «Україна 24» – масштабний спецпроєкт до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи

Опубліковано Пт, 23 квітня, 17:45

26 квітня «Україна 24» покаже ексклюзивний спецпроєкт до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи. Команда інформаційного каналу спробує по-новому поглянути на одну з найбільших екологічних катастроф в історії людства крізь призму років.

safe_image

«Україна 24» вестиме пряме мовлення з місця подій, відтворюючи хронологію трагедії, яку намагалися приховати від світу.

Ведучі Алла Щоличева та Олег Білецький вийдуть в ефір із виїзної студії біля саркофага в Чорнобилі. Також Алла  поспілкується наживо з місця подій з глядачами  каналу «Україна». Ексклюзивно з Прип'яті буде мовити ведуча Лейла Мамедова, колишня жителька цього міста та одна з тих, кому довелося починати свій шлях наново.

«"Я їду додому", – завжди відповідаю так, коли збираюсь до Прип’яті та Чорнобилю. У 2014-му вперше після аварії потрапила в місто свого дитинства. З’їздила один раз і вже знала, що буду за кожної нагоди повертатися. Це моя внутрішня потреба. Через багато років і кілька поїздок я зрозуміла, чому мене тягне туди. Там моя сім’я була щасливою. Завжди, коли заїжджаю в Прип’ять, виходить сонце. Мене це так дивувало, а потім дізналась, що так місто зустрічає своїх дітей. І ось я знову повертаюсь Додому», – розповідає Лейла Мамедова.

Також команда НГУ готує серію унікальних матеріалів про людей, які залишилися жити в 30-кілометровій зоні АЕС. Окрім того, глядачі загальнонаціонального каналу дізнаються, як насправді змінювався світ після техногенної катастрофи.

Не пропустіть 26 квітня масштабний спецпроєкт на каналі «Україна 24». На вас чекають неймовірні історії подвигу, героїзму та відродження надії.

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь