Людмила Добровольска вестиме новини «Сьогодні» на телеканалі «Україна»

Опубліковано Пт, 9 квітня, 17:56

З понеділка, 12 квітня, в ефір каналу «Україна» повертається легендарна телеведуча Людмила Добровольська. Вона інформуватиме глядачів про події України та світу в вечірніх випусках новин «Сьогодні» на телеканалах «Україна» та «Україна 24».

Foto

У березні 2021 року новини «Сьогодні» вийшли в оновленому форматі. З наступного тижня до аналітично-інформаційної команди приєднається одна з найбільш упізнаваних ведучих України – Людмила Добровольська.

«Я уважно спостерігаю за роботою моїх колег з "Сьогодні" та молодої й амбітної команди "Україна 24". Крім завзяття та професіоналізму, у роботі колективу відчувається жива енергія, їм вдалось дати формату новин нове бачення – це мене надихнуло повернутись у кадр. Я маю що сказати глядачу. Впевнена, що мій досвід, знання всіх процесів створення якісного інформаційного контенту, вміння працювати з інформацією та налагоджувати контакт з аудиторією спрацюють на посилення команди. Зараз, як ніколи, телебаченню потрібні авторитети, яким глядач може довіряти», – зазначає ведуча.

Людмила Добровольська – фахова інформаційниця з великим досвідом та одна з найвідоміших телеведучих країни, за плечима якої більше ніж двадцять років робити в медіа. Професіоналізм Людмили підтверджує не тільки багаторічна любов глядача, а й визнання колег. Телеведуча є лауреатом двох премій «Телетріумф» у номінаціях «Ведуча інформаційних програм» та «Ведуча програми будь-якого формату».

Повернення в кадр легендарної ведучої підсилить команду новин, оскільки раніше Людмила була керівником випусків інформаційної програми «Сьогодні» та знає всі секрети створення якісного контенту на сучасному телебаченні.

Нагадаємо, новини «Сьогодні» – це 24 години повного занурення в інформаційний простір України та світу. Ведучі новинних програм розповідають про найактуальніші події, відтворюючи повну інформаційну картину дня. Бренд «Сьогодні» є найбільш впізнаваною новинною платформою, якому довіряє вся країна. 

Дивіться новини «Сьогодні» в ефірі та на офіційному сайті каналу, а також дізнавайтеся про все найпершими на порталі segodnya.ua.

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь