Канал «Україна» готує унікальне шоу за форматом All Together Now

Опубліковано Пт, 21 травня, 15:03

Телеканал «Україна» придбав права на адаптацію грандіозного музичного шоу за всесвітньовідомим форматом All Together Now. Правовласник формату All Together Now – Banijay Rights. Учасники нового вокального проєкту змагатимуться за прихильність незвичайного журі, яке вразить своїми масштабами.

All Together Now

Розважальний проєкт за британським форматом All Together Now вперше вийшов на телеканалі BBC у 2018 році й за короткий час здобув популярність серед глядачів майже двох десятків країн світу. Серед них: Італія, Франція, Австралія, Нідерланди, Бразилія, Данія, Польща та інші. Україна стала вісімнадцятою країною, в якій виходитиме це музичне шоу.

«Прем’єрою шоу "МАСКА", яке вразило всіх своєю новизною і масштабом, канал "Україна" впевнено зайшов на територію великих розважальних проєктів. І ми знову беремося за цілком нову для українського глядача і не менш масштабну історію. Формат All Together Now унікальний як за видовищністю та емоційною напругою, так і за своїми правилами. Вперше на вітчизняному телебаченні талант учасників оцінюватимуть відразу сто членів журі. Переконана, це буде дійсно народний проєкт», – коментує директорка телеканалу «Україна» Вікторія Корогод.

Згідно з правилами проєкту, учасники виходять на сцену, аби вразити своїм співочим талантом унікальне журі, яке налічує 100 музичних експертів. Це українські артисти, яких знає уся країна. Завдання учасника – виконати обрану композицію так, щоб якомога більше членів журі встали та співали разом з ним. Що більше людей долучаться до виконання пісні, то більше шансів у конкурсанта пройти в фінал шоу та позмагатися за перемогу.

Телеканал «Україна» вже розпочав кастинг вокалістів нового проєкту. Для участі в шоу не обов’язково бути професійним співаком або мати досвід виступів на сцені. Співати конкурсанти можуть у будь-кому жанрі, самостійно або у складі вокального колективу.

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь