Українські канали стануть доступні в мережі найбільшого ОТТ провайдера в Португалії

Опубліковано Пт, 30 липня, 13:08

 «Медіа Група Україна» уклала угоду з найбільшим португальським провайдером MEO (Altice Telecom Portugal) на трансляцію українських телеканалів. Глядачі сервісу MEO зможуть дивитися інформаційний канал «Україна 24» в одному з основних IPTV пакетів оператора, а також придбати платну підписку на цілий пакет каналів українського виробництва. До складу a la carte пропозиції увійдуть канали: Ukraine 1 / Ukraine 2, NLO TV 2, а також партнерські: Star Cinema, Star Family, X-Sport, Rybalka TV.

 Олександр Ремезовський, директор департаменту дистрибуції платних каналів «Медіа Групи Україна»: «Наша місія дуже важлива для українців у будь-якому кінці світу – надавати легальний якісний контент. Завдяки партнерству з MEO ми стаємо ще ближче до етнічних українців в Португалії, адже у глядачів базового пакета з'явилась можливість отримувати об'єктивні новини про Україну, навіть перебуваючи далеко за її межами. Ми раді співпраці та впевнені, що це тільки початок».

 Тіяго Сілва Лопес, директор з продажу споживчих товарів та послуг Altice Portugal: «MEO добре відома на ринку як найбільший постачальник міжнародних каналів, призначених для іноземних спільнот, і цей новий пакет з 7 каналів зміцнює нашу прихильність до надання кращої пропозиції на ринку та адаптування до конкретних потреб наших клієнтів».

 Нагадаємо, що міжнародні канали «Медіа Групи Україна» доступні у великих кабельних мережах, ОТТ і DTH операторів в Європі, Азії та Америці.

meo_1080_1920

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь