Українські канали будуть запущені на канадському сервісі RiverTV

Опубліковано Пт, 20 серпня, 15:38

 «Медіа Група Україна» уклала угоду з канадським стримінговим ТБ- і VOD-сервісом RiverTV. RiverTV — перший ліцензований провайдер стримінгового ТБ у Канаді, що пропонує власні високотехнологічні рішення. Абоненти RiverTV можуть придбати передплату на українські канали, до якої входять телеканали «Медіа Групи Україна»: «Україна 24», Ukraine, Ukraine 2, NLO TV 2, а також канали партнерів: Star Cinema, Star Family, X-Sport, «Риболовля ТБ». Варто наголосити, що канал «Україна 24» буде доступний безкоштовно для всієї бази користувачів RiverTV.

 «Українська діаспора у Канаді найпотужніша у світі. Для нас вкрай важливо, щоб люди безпосередньо споживали інформаційний і розважальний контент, вироблений в Україні. Ми задоволені партнерством, оскільки запуск українського пакета каналів, одної з перших міжнародних пропозицій сервісу, означає, що український контент актуальний, а українських передплатників цінують канадські провайдери», — поділився Олександр Ремезовський, директор з дистрибуції каналів «Медіа Групи Україна».

 RiverTV надає телеканалам нову інноваційну платформу для розширення впливу свого бренда і продуктивної дистрибуції, а також залучення абонентів і доходів від реклами. Максимальна технологічність платформи робить таке партнерство стратегічним. Програми доступні в Apple TV, Roku, Android TV, Amazon Fire TV, а також для iOS і Android і у вебінтерфейсі Chromecast.

 Ще одна перевага сервісу — динамічна врізка реклами. Тож така співпраця покликана забезпечити не лише зростання аудиторії, але й прибутковість бізнесу.

 «RiverTV охоче додає до своєї лінійки канали «Медіа Групи Україна». Українська діаспора, безумовно, одна з найбільших у Канаді, і ми раді додати канали «Медіа Групи Україна» з їхніми захопливими шоу, фільмами і новинними подіями, щоб мати можливість ще краще піклуватися про наших користувачів», — наголосив Олексій Чорнобривець, генеральний директор VMedia Inc., материнської компанії RiverTV.

 Нагадаємо, міжнародний інформаційний канал «Україна 24» уже доступний у понад 15 країнах для 30 мільйонів домогосподарств. Варто сказати, що пакет українських каналів доступний для українців у Португалії, а згодом буде запущений ще у кількох країнах.

Медіа Група Україна_RiverTV

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь