Новини

Герої гіпер-шоу «Маска» завітали до маленьких пацієнтів лікарні «Охматдит»

Опубліковано Вт, 19 жовтня 2021, 17:52

 Сонце, Циклопчик, Котик і Робот завітали до лікарні «Охматдит», щоб підтримати маленьких пацієнтів, подарувати їм позитивні емоції і вселити віру в те, що їхні найбільші і найбажаніші мрії неодмінно збудуться.

 Дивовижні герої шоу «Маска» відвідали дітей, які борються з підступною недугою і перебувають на реабілітації у відділенні трансплантації кісткового мозку. Загадкові персонажі «МАСКИ» та ведучі каналу «Україна» Марія Мельник і Григорій Герман влаштувати для дітлахів веселе, яскраве свято зі сміхом, пустощами, розвагами і несподіваними подарунками.

Foto

 «Позитивні емоції лікують не менше, ніж ліки. Це підтверджують закордонні дослідження і це ми побачили сьогодні. Неймовірне свято, яке ми організували спільно з каналом "Україна", піде дітям на користь. Лише зовсім нещодавно ці маленькі пацієнти активно боролися за своє життя, дехто з них провели в палатах не один рік свого дитинства. Такі заходи, як сьогодні, допоможуть дітям краще адаптуватися до нових умов, щоб коли вони полишать лікарняні стіни у них не було страху, як це жити без лікарні», – зазначив завідувач відділення трансплантації кісткового мозку лікарні «Охматдит» Олександр Лисиця.

 Під веселу музику і гучні оплески залу ведучі познайомили дітей з їхніми улюбленим персонажами з першого сезону «Маски» – яскравим і неймовірно красивим Сонцем та наймилішим учасником проєкту Циклопчиком. А також діти першими побачили нові маски другого сезону, прем’єра якого відбудеться вже цієї суботи 23 жовтня на каналі «Україна», високотехнологічного Робота та ігривого Котика.

 «У нас була світла мета – подарувати діткам радість, щоб вони хоча б на деякий час відкинули свої турботи про здоров’я і зарядилися приємними емоціями, позитивним мисленням. Нам це вдалося зробити. Ми побачили стільки щастя в їхніх очах, щирих посмішок на обличчі, що це надихає нас робити ще більше добрив справ і див», – розповіла ведуча проєкту «Ранок з Україною» на каналі «Україна» Марія Мельник.

Foto1

 «Це дуже хороший задум: наділити героїв шоу "Маска" світлою місією і запросити їх до діток, яким дуже потрібна підтримка ігрова, моральна. Я впевнений, що зустріч з дивовижними героями, а вона була справді фантастичною, додала дітям бадьорості, оптимізму, а позитивні емоції, які вони отримали, допоможуть їм якнайшвидше відновити сили та повернутися до безтурботного казкового дитинства», – зазначив ведучий «Ранку з Україною» на каналі «Україна» Григорій Герман.

 Свято завершилося приємним і несподіваним сюрпризом для дітей. Оскільки у кожного з них є заповітні мрії, герої шоу «Маска» подбали про те, щоб вони здійснилися. Для цього діти та батьки випустили в небо повітряні кульки з найбільшими своїми бажання.

Foto3

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь