Новини

Коментар Дмитра Бєлянського, члена Наглядової ради Медіа Групи Україна»

Опубліковано Ср, 24 листопада 2021, 16:50

Дмитро Бєлянський, член Наглядової ради «Медіа Групи Україна: «Спільна публічна заява частини депутатів фракції «Слуга народу» щодо каналів «Україна» та «Україна 24» є формою відповіді на журналістські питання про «Вагнергейт», що прозвучали у програмі «Свобода слова із Савіком Шустером» 19 листопада. Відмова влади представляти свою позицію в ефірі – автоматично означала, що ми отримаємо відповідь іншими способами. У цьому випадку це спроба очорнити репутацію каналів та їхніх співробітників.

Ймовірно, така відповідь суттєво погіршить ситуацію зі свободою слова у нашій країні.

МГУ працює у суворій відповідності до інтересів суспільства, суворо дотримуючись стандартів журналістики та принципів свободи слова. Ми не можемо замовчувати ні результатів міжнародного розслідування Bellingcat щодо спецоперації  «вагнерівців», ні теми офшорів президента України, ні інших резонансних розслідувань. Влада має право коментувати або відмовлятися від коментарів, але інформація, що становить суспільний інтерес, завжди буде опублікована.

Редакційна політика каналів «Україна» и «Україна 24» не змінювалася, не змінюється і не може змінюватися, оскільки цілком заснована на принципах свободи слова. Акціонер «Медіа Групи Україна» (МГУ) Рінат Ахметов не втручається у редакційну політику каналу «Україна 24», як й інших активів МГУ, і неодноразово відкрито заявляв про це. Він не втручався у неї раніше і я не можу собі уявити, щоб будь-які обставини могли переконати Ріната Леонідовича втрутитися у неї у майбутньому.

Інформаційний канал «Україна 24» – це канал різноманітних думок. Охоплюючи аудиторію всієї країни, канал лідирує серед конкурентів упродовж 37 тижнів. За першу половину листопада «Україна 24» набрав максимальний рейтинг – 0,4% із часткою 2,33%. Учора, 23 листопада, канал став лідером дня за двома аудиторіями. Частка – 3,31. Рейтинг 0,55 (аудиторія 18+ уся Україна). Частка – 3,57. Рейтинг 0,57 (аудиторія 18+ уся Україна)».

Foto_Shuster

 

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь