Новини

Український контент зміцнює позиції на ринках Латинської Америки, США та Канади

Опубліковано Ср, 8 грудня 2021, 11:13

Американський стримінговий сервіс Olympusat придбав понад 100 годин серіалів «Медіа Групи Україна». Тож глядачі Латинської Америки, США та Канади отримають доступ до якісного українського контенту в диджитал та Pay TV. Пакет фільмів містить різножанрові серіали, серед яких детективна драма «Хто ти?», детективи «Зречення» та «Філін», новорічна комедія «Ялинка на мільйон», драма «Виклик», мелодрама про події у Чорнобилі «Чорна квітка», повнометражна комедія «Інфоголік» та ін.

Пакет серіалів_Медіа Група Україна

«Зміцнення позицій наших серіалів на висококонкурентному латиноамериканському ринку, який славиться якістю та експертизою у цьому сегменті, — справжній виклик та безперечний успіх. Ця угода ще раз доводить, що сильна історія, грамотна реалізація та спільні й зрозумілі для глядачів цінності — ключ до успіху на міжнародних ринках», — наголосила Ірина Черняк, директорка департаменту продажів телевізійного контенту «Медіа Групи Україна».

«Галузь перебуває в перехідному періоді; ми більше не обмежені нашими кордонами», - прокоментував Джон Багдасарян, віце-президент із закупівлі контенту компанії Olympusat. - В Olympusat ми розуміємо, що хороший контент виходить за рамки всіх культур, тому ми продовжуємо інвестувати у фільми та серіали з високою виробничою цінністю та захопливими історіями з усього світу, зокрема з України. Ми пишаємось нашою міжнародною пропозицією і готові поділитися нею із нашою аудиторією в Північній та Латинській Америці».

Нагадаємо, що наприкінці 2020 року «Медіа Група Україна» уперше вийшла на ринок Латинської Америки з мелодрамами «Затемнення», «Таємниці» та «Квіти дощу» - https://bit.ly/3GeiaXo .

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь