Прес-релізи

Нет ни одной записи.

Офіційна заява «Медіа Група Україна»

Опубліковано Ср, 22 січня 2014, 18:40

Холдинг «Медіа Група Україна» висловлює офіційний протест у зв'язку з нападом на журналістів, під час виконання ними службових обов'язків, у тому числі сьогоднішнім нападом на групу телеканалу «Донбас» у Донецьку.

У середу 22 січня, під час демонстрацій прихильників та противників «євромайдану» в Донецьку на бульварі Шевченка, на знімальну групу телеканалу «Донбас» було скоєно кілька нападів. Так у кореспондента каналу Юлії Міншакірової невідомі молоді люди намагалися вибити мікрофон, оператору Ігорю Монастирьову було нанесено декілька ударів в голову та корпус, здійснювалися спроби вирвати телекамеру. При цьому всі удари, як правило, наносилися зі спини. За фактом нападу постраждалі журналісти звернулися до місцевого РВВС для подання заяви.

Колектив телеканалу «Донбас», а також холдинг «Медіа Група Україна», до складу якого входить телеканал, заявляють:

Загострення політичної кризи веде до неконтрольованої ескалації насильства в Україні. Конфлікт вже зайшов надто далеко (або перетнув межу) - в Києві загинули люди. Фізична небезпека загрожує всім, в тому числі, й журналістам, які ведуть репортажі з місця подій.

Ми звертаємося до людей різних переконань із закликом зупинити насильство. Мирне врегулювання можливе тільки шляхом переговорів. Всі сторони конфлікту зобов'язані почути один одного і знайти рішення. Нові жертви неприпустимі.

Потрібен взаємоприйнятний компроміс на основі демократичних цінностей. Серед них - свобода слова, свобода друку, їх ніхто не може ставити під сумнів. Кожен громадянин України має право на інформацію. А значить, журналісти повинні мати можливість для виконання свого професійного обов'язку. І, перш за все, вони повинні бути впевнені, що залишаться живими та здоровими. Насильство і журналістика - несумісні.

Події в Донецьку висвітлюються у вечірніх випусках новин каналу «Донбас», а також у випуску інформаційної програми «События», 19:00, на каналі «Україна».

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь