Позиція Медіа Групи Україна

Опубликовано Чт, 9 июля 2020, 21:00

MGU_Logo_UKR

Позиція Медіа Групи Україна щодо результатів конкурсу Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), на управління активами «Українського Медіа Холдингу»

Медіа Група Україна вважає, що конкурс на управління активами «Українського Медіа Холдингу» Сергія Курченка не відповідає нормам Закону «Про телебачення і радіомовлення». По суті, такий конкурс є прихованою позаконкурсною передачею ліцензій на мовлення, що прямо заборонено законом. Окрім того, умови конкурсу на управління активами «Українського Медіа Холдингу» не враховують інші вимоги та обмеження, передбачені Законом «Про телебачення і радіомовлення», зокрема щодо структури власності телерадіоорганізації. Отже, конкурс на управління активами, який оголошено АРМА, претендує на статус альтернативного, не передбаченого законодавством надання права на мовлення. Вважаємо, що за таких обставин результати конкурсу та сам конкурс мають бути скасовані. Передача майна, майнових та корпоративних прав, цінних паперів «Українського Медіа Холдингу» має відбуватись згідно з нормами чинного законодавства України.

Владельцем медиа-холдинга ООО «Медиа Группа Украина является SCM. 

Конфиденциальность и защита персональных данных

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь