Ефірне

Загальнонаціональний телеканал «Україна»

Загальнонаціональний телеканал «Україна»

Канал «Україна» − крупний національний ефірний телеканал, який здійснює мовлення у всіх типах мереж. Канал загального інтересу для широкої аудиторії. Кількість потенційних глядачів каналу складає 39 млн. осіб старше 4 років. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів та серіалів.
За підсумками 2018 року посідає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів за основними аудиторіями. За аудиторією 18-54 (50 тис.+) середня частка (shr, %) каналу «Україна» у 2018 році становила 11,63%, рейтинг (rat, %) – 1,5%. За аудиторією 18+ (50 тис.+), частка – 15,45%, рейтинг – 2,57%. За аудиторією 4+ (Вся Україна), частка – 14,42%, рейтинг – 2,32%. Також канал «Україна» – лідер телеперегляду 2018-го року за основними аудиторіями: 18-54 (Вся Україна), 18+ (Вся Україна), 4+ (50 тис. +) та 14-49 (50 тис. +), 14-49 (Вся Україна).  

Контактна інформація:

Тел.: +38 044 495-85-55
www.kanalukraina.tv/ua/

Прес-служба каналу «Україна»: [email protected]

Загальнонаціональний інформаційний телеканал «Україна 24»

Загальнонаціональний інформаційний телеканал «Україна 24»

«Україна 24» – загальнонаціональний інформаційний телеканал, для створення якого консолідовані можливості всіх активів «Медіа Групи Україна». У проєкті беруть участь найкращі фахівці інформаційної платформи «Сьогодні» та телеканалу «Україна». Їх завдання – зробити «Україна 24» головним інформаційним каналом країни. Команда має досвід масштабного висвітлення подій як політичних та економічних, так і спортивних та розважальних. Це дозволяє створювати для глядача яскравий, змістовний, цікавий та різноманітний продукт. Телеканал «Україна 24» доступний на всій території України у кабельних мережах операторів, на супутниковій платформі Xtra TV, ОТТ-платформі OLL.TV. «Україна 24» на платформах:

YouTube: http://bit.ly/Ukraine24TV;

Facebook: http://bit.ly/Ukraine24FB;

Telegram: https://t.me/ukraina24tv.

Контактна інформація: 

Тел.: +380 50 324 24 24

E-mail: [email protected]

Молодіжний телеканал НЛО TV

Молодіжний телеканал НЛО TV

НЛО TV − розважальний молодіжний телеканал, який транслює програми власного виробництва, найочікуваніші прем'єри, популярні зарубіжні та вітчизняні фільми, серіали та шоу. Канал здійснює мовлення у цифровому ефірі (Т2) та кабельних мережах.

Контактна інформація:

Тел.: +38 044 495-85-55
www.nlotv.com

Прес-служба: [email protected]

Тематичний телеканал Індиго TV

Тематичний телеканал Індиго TV

Індиго TV - це сучасний і стильний телеканал для тих, хто шукає гармонію в собі і відносинах з навколишнім світом. Телеканал транслює програми про сучасний спосіб життя, хоббі, моду, кулінарію, сім'ю та гармонію людських стосунків. 

Контактна інформація:
Тел.: +38 044 495-85-55

http://indigotv.com.ua/

Тематичні платні канали

Тематичні телеканали «Футбол 1/2/3»

Тематичні телеканали «Футбол 1/2/3»

Телеканали «Футбол 1/2/3» - тематичні телеканали для широкої аудиторії вболівальників, присвячені виключно футболу. Є офіційними трансляторами Ліги чемпіонів УЄФА, Ліги Європи УЄФА, кваліфікації та фінальної частини Євро-2020, Української Прем'єр-Ліги, Суперкубка України, Ліги Націй УЄФА, італійської Серії А, бельгійської Ліги Жюпіле, іспанської Ла Ліги, німецької Бундесліги і французької Ліги 1, Кубка Французької Ліги і Суперкубка Франції, нідерландської Ередивізії, чемпіонату Аргентини і Кубка Бразилії.
Всі матчі транслюються ексклюзивно. Їх можна дивитися в HD-якості на будь-яких пристроях (телевізор, планшет, комп'ютер, смартфон). Телеканали «Футбол 1/2/3» - лідери за кількістю програм власного виробництва. На матчах Єврокваліфікації, Ліги чемпіонів УЄФА, Ліги Європи УЄФА та української Прем'єр-ліги працюють передматчеві студії, а топ-матчі висвітлюються безпосередньо зі стадіонів.
Контактна інформація:
Телефон: +38 (044) 495-85-55
Прес-служба: [email protected]
Міжнародні канали Ukraine 1/Ukraine 2

Міжнародні канали Ukraine 1/Ukraine 2

Ukraine 1/Ukraine 2 – міжнародні версії загальнонаціонального ефірного телеканалу «Україна». Транслюють кращі українські серіали, художні та документальні фільми, соціальні, інформаційні, а також розважальні програми та шоу. Цільовою аудиторією телеканалів є чоловіки та жінки від 18 до 54 років. Телеканали транслюються по всьому світу 24/7 16: 9 Full HD, RU/UA.

Контактна інформація:

Прес-служба:

[email protected]

Міжнародні канали NLO TV 1/NLO TV 2

Міжнародні канали NLO TV 1/NLO TV 2

NLO TV 1/NLO TV 2 – міжнародні версії розважального молодіжного телеканалу НЛО TV, які транслюють найкращі українські гумористичні шоу, розважальні та освітні програми. Телеканали демонструють захоплюючі серіали, сіткоми, анімаційні мультфільми, експерименти, тревел-шоу, – прем’єри і краще за останні роки. Транслюються по всьому світу 24/7 16: 9 Full HD, RU/UA.

Контактна інформація:

Прес-служба:

[email protected]

Регіональний телеканал

Регіональний телеканал «34 телеканал»

Регіональний телеканал «34 телеканал»

«34 телеканал» - регіональний канал загального інтересу для жителів Дніпропетровської області, лідер за переглядом у регіоні. Покриває всю територію області. Телеканал можна дивитися у цифровому мовленні, мережах кабельних операторів, через супутник та IPTV.

Контактна інформація:

Тел: +38 0562 343434, +38 056 7459769

http://34.ua/

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь