Телемарафон «Єдині новини» дивляться у 50 країнах світу

100 днів, як триває всеукраїнський телемарафон «Єдині новини» #UAразом.


Ведучі та журналісти провідних каналів країни: «Україна 24», «Україна», «1+1», ICTV, СТБ, «Інтер», «Рада», «Суспільне Мовлення» об'єдналися, щоб відстоювати правду на інформаційному фронті.

Вони працюють 24/7 від початку війни, аби актуальні новини щодо ситуації в Україні були доступні глядачам в Україні та світі. Телевізійна команда марафону щоденно зіткається з небезпечною роботою під час обстрілів агресора і бомбардувань, проте йде на це сміливо та свідомо, адже працює на нашу спільну Перемогу.

За 100 героїчних днів марафону «Єдині Новини» було показано понад 5000 історій. Відбулось 12 000 прямих включень з України та світу. До прямих ефірів було запрошено сотні спікерів. Марафон дивляться глядачі 105 мільйонів домогосподарств у 50 країнах світу.

Дистрибуція марафону — максимально широка: телебачення Т2, супутник, ОТТ-платформи, діджитал (YouTube-канали, сайти, соцмережі), застосунок Дія та радіо.

Весь світ щоденно слідкує за подіями в Україні. Глядачі знають та довіряють «Єдиним Новинам».

100 днів плідної роботи та інформаційного спротиву за спиною. Телемарафон «Єдині Новини» продовжує роботу за правду та перемогу!
 

By using this site, you have acquainted of the updated privacy policy and agree to the use of cookies.
I agree