Призупиняється виробництво ток-шоу «Як вам не соромно!» на телеканалі «Україна 24»

Опубліковано Пт, 3 квітня, 17:15

Прийнято рішення про призупинення виробництва ток-шоу «Як вам не соромно!» до початку осіннього телевізійного сезону. В режимі карантину формат програми не може бути реалізованим у повному обсязі: зокрема, неможливо запросити аудиторію, а ті, від кого Яніна домагається правди, не приходять до неї в студію, посилаючись на необхідність самоізоляції.

Яніна Соколова

Нині всі медіа-групи змушені вибудовувати сітки мовлення своїх телеканалів, враховуючи обмеження, пов'язані з карантином та новою реальністю, в якій живе вся країна і весь світ. «Медіа Група Україна» прийняла рішення зосередити сили команди «Новинної Групи Україна» на виробництві актуальних новинних програм, які сьогодні особливо затребувані глядачами.

Головне політичне шоу країни «Свобода слова Савіка Шустера» продовжить виходити на загальнонаціональному каналі «Україна» щоп'ятниці о 21:00. Програма «Головна тема: карантин» (об'єднує в прямому ефірі суботній випуск новин «Сьогодні» та «Головну тему», яку полюбили глядачі «України») в ефірі щосуботи о 19:00. Ці програми доступні також для глядачів телеканалу «Україна 24» у повторі: «Свобода слова Савіка Шустера» щосуботи о 19:00, «Головна тема: карантин» щонеділі о 19:00.

До осені нові проєкти телеканалу «Україна 24» будуть в основному пов'язані зі щоденними, а не щотижневими, лінійками: заплановано декілька гучних сюрпризів, про які зможемо розповісти вже найближчим часом.

«Наша співпраця з Яніною Соколовою будувалася на принципах абсолютної довіри та невтручання в рішення, які кожен приймає в сфері своєї компетентності. Тому я вірю, що Яніна поставиться до менеджерського рішення призупинити виробництво її формату "Як вам не соромно!" до осені з такою ж довірою, з якою ми ставилися до її творчих рішень», – прокоментував зміни голова «Новинної Групи Україна» Дмитро Белянський.

«Медіа Група Україна» входить до складу SCM 

Конфіденційність та захист персональних даних

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь